Zarząd Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci poszukuje kierownika

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe

- Minimum 3- letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i z rodzicami

- Samodzielność i odpowiedzialność

- Kreatywność i empatia

Obowiązki:

- Organizowanie i koordynowanie pracy prowadzonego Ogniska

- Realizowanie i rozliczanie dotacji

- Nadzór pedagogiczny nad kadrą Ogniska

- Zapewnienie opieki i bezpieczeństwa wychowankom

- Prowadzenie dziennika zajęć

- Prowadzenie dokumentacji merytorycznej grupy

Forma zatrudnienia:

Umowa zlecenie

Praca od marca 2021 roku.

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA.