„Trwa czwarta edycja programu „Pomagamy jak umiemy”. Od 13 marca klubowicze Rossmanna będą mogli wybierać organizację z całej Polski, której chcą przekazać zbierane podczas zakupów punkty. Pod koniec roku Rossmann zamieni te punkty na produkty warte 3,4 mln zł. Trafią one do 157 instytucji charytatywnych w kraju.”

Tak, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci zostało jedną z tych 157 organizacji!  Przeczytajcie, jak zadbać o to, by zebrane przez Was punkty zamieniły się w produkty, które trafią do naszych placówek w całym kraju.

Od 13 marca na stronie https://www.rossmann.pl/pomagamy dostępna jest lista wszystkich organizacji biorących udział w tegorocznej, czwartej już edycji „Pomagamy jak umiemy”. Organizację można wybrać także w samej aplikacji w zakładce „Twoja karta”, gdzie znajduje się czerwony link do wyboru województwa, a następnie samej organizacji. Choć działamy w całej Polsce, zajdziecie nas tam, gdzie mamy swoją siedzibę, czyli w woj. mazowieckim.

Już od początku roku klienci, pokazując podczas zakupów aplikację Rossmann PL zbierali na swoich kontach punkty. Teraz będą już mogli wybrać jedną z instytucji np. ze swojego regionu, albo z innej części Polski, której pod koniec akcji przekażą zgromadzone punkty. Rossmann zamieni te punkty na produkty.
Na wybór organizacji charytatywnych klienci mają czas DO 3 KWIETNIA.

Jeśli ktoś przystąpi do Klubu Rossmann po 13 marca – nic straconego: będzie miał pełne 3 tygodnie na to, by wybrać „swoją” organizację. Jeśli klubowicz nie zdecyduje się na żadną konkretną instytucję, jego punkty przekazane zostaną jednej z organizacji z regionu, w którym najczęściej robi on zakupy.

Im więcej osób wybierze daną instytucję, tym większą darowiznę ona otrzyma. 31 października zakończy się zbieranie punktów. Wtedy Rossmann poda, jakie kwoty przypadły na poszczególne instytucje i zamieni je na dostępne w drogeriach produkty. Do końca roku wszystkie organizacje dostaną wybrane wcześniej przez siebie produkty.

Serdecznie zapraszamy na zakupy i wspólną pomoc naszym podopiecznym.