Jastrzębia Góra TPD

Jastrzębia Góra TPD – strona internetowa Ośrodka
Jastrzębia Góra TPD – fanpage Ośrodka na Facebooku

Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny TPD w Jastrzębiej Górze przeszedł w ostatnich latach generalny remont i dziś oferuje aż 60 miejsc noclegowych w nowych pokojach z łazienkami, prowadzi własną kuchnię ze stołówką, znajdują się w nim sala dydaktyczna, dyskotekowa i telewizyjna oraz stoły do ping-ponga. Duży teren zielony należący do Ośrodka umożliwia organizację czasu wolnego, ognisk i zabaw na świeżym powietrzu. Posiada także własne boisko oraz bezpłatny parking.

Dostępne są także 4 pokoje gościnne z prywatnymi łazienkami w standardzie hotelowym, znajdujące się w oddzielnej części budynku z własnym wejściem i aneksem kuchennym. Zobacz koniecznie: Jastrzębia Góra Galeria

Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra to malownicza nadmorska miejscowość u podnóża majestatycznych klifów, znana z długiej piaszczystej i czystej plaży, która w roku 2019 przeszła refulację, czyli poszerzenie. Plaża w Jastrzębiej Górze jest teraz ogromna, nie tylko długa, lecz także wyjątkowo szeroka. W najbliższym otoczeniu znajdują się rezerwaty przyrody i mnóstwo lokalnych atrakcji. Miasteczko latem tętni życiem, oferując dzieciom i młodzieży w różnym wieku szereg rozrywek, kontakt z nieskażoną naturą, warunki do uprawiania sportów oraz łączenia zabawy z edukacją historyczną, kulturalną i ekologiczną.

Polecamy: Jastrzębia Góra Atrakcje dla dzieci